EST

Fotovõistlus „Kümblustünn ja talv”

Koriks-Fiiber kuulutab välja fotovõistluseKümblustünn ja talv”! Lase fantaasial lennata ja tee meilt ostetud kümblustünnist foto talvises miljöös. Saada kuni 31.03.2015 oma foto märksõnaga „fotovõistlus” aadressile info@koriks.ee. Kui Sa ei ole Facebooki kasutaja, postitame foto ise oma fännilehele, kus sellel on võimalik jagamisi ja meeldimisi koguda. Kui Sul on Facebooki konto olemas, külasta meie sealset lehte Koriks-Fiiber, vajuta nupule Meeldib ning postita oma kümblustünni foto otse meie seinale. Sealt saad fotot ka oma Facebooki-sõpradega jagada, et võiduvõimalust suurendada. Kõige rohkem meeldimisi kogunud foto saatja kuulutatakse 1. aprillil 2015 fotovõistluse võitjaks. Auhinnaks on venoot Koriks 425, mõla, kaks aeru ja kolm päästevesti – komplekti väärtus on 775 eurot.

venoot Koriks 425
Kui Sa ei ole veel meie kümblustünni omanik, soovitame Sul meie tootevalikuga tutvuda kodulehel www.koriks.ee ja päring saata. Kasuta võimalust osta kümblustünn 10% tavapärasest soodsamalt ning osale ka ise meie fotovõistlusel!


Võitjaks ostus Heikki Taanila SoomestTäname kõiki fotovõistlusel osalejaid ilusate piltide eest. Võitjaks ostus Heikki Taanila Soomest.

Kodulehe tegemine