• et
  • fi
  • sv
  • en
Päringukorv Toode on edukalt lisatud päringukorvi
Päringu saatmine õnnestus!
Dutrion tabletid kümblustünnidesse

Dutrion tabletid kümblustünnidesse

Tagasi

MIS ON DUTRION
Dutrion on paljudes maades laialdast heakskiitu pälvinud tõhus desinfitseerimisvahend, millel on parimad uue põlvkonna desinfitseerimisomadused. Duka Production pakub uuenduslikku desinfitseerimistehnoloogiat Dutrioni kiiresti lahustuvate tablettide näol, mille abil saab kiiresti valmistada kloordioksiidi 0,2–0,4% vesilahuseid. See tehnoloogia vahetab täielikult välja paljud varem kasutusel olnud basseinide ja kümblustünnide puhastusmeetodid ja -vahendid. Dutrioni kloordioksiid annab suurepäraseid puhastustulemusi, mis vastavad kümblustünnide(basseinide) kasutamisele ja ujujate ohutusele esitatavatele nõuetele!
Dutrioni kloordioksiidi kasutamisel kümblustünni desinfitseerimiseks hoiate ära paljud klassikaliste desinfitseerimisvahendite kasutamisest tulenevad soovimatud tagajärjed.
Ei vaja täiendavalt vetikavastast vahendit.
Tõhus laias pH vahemikus 4-10.

Kloordioksiidi ei tohi segi ajada kloori sisaldavatega desovahenditega. Need on erinevad ja üksteisest sõltumatud asjad ! Dutrionis vaba kloori ei ole!

DUTRION TABLETTIDE KASUTAMINE
Dutrion tablette soovitame kasutada 1-2 grammi iga 100 liitri vee kohta. Tableti võib panna otse kümblustünni ilma dosaatorita(skimmerita). Filtrisüsteemi olemasolul panna see kindlasti tööle senikauaks kuni tablett on vees lahustunud.
Allpool olevas tabelis on välja toodud kogused grammides meie kümblustünnidele.
Koriks 1000L, 1100L, 1200L – 12g kuni 20g
Koriks 1500L, 1600L, 1650L, 1700L – 16g kuni 32g
Koriks 1800L – 16g kuni 34g
Koriks 2300L – 22g kuni 44g
Sobiva koguse saate kombineerida 20g ja 4g tablettidest.
Tablettide lisamise tihedus sõltub vee temperatuurist, kümblustünni kasutamise koormusest, katte olemasolemisest jne, kuid keskmiselt üks kord nädalas.

Suur pakend sisaldab 20g tabelette 12tk
Väike pakend sisaldab 4g tablette 12tk


Garantii